p

O mana intinsa pentru viata

Comunicarea inseamna Speranta!

   

A impartasi informatii, experiente sau un simplu sfat poate face diferenta intre disperare si speranta, intre viata si moarte...

Medicina Internationala.ro este o platforma de comunicare menita a facilita schimbul de informatii si experiente in legatura cu tratamente si operatii complexe disponibile, din pacate, doar in afara Romaniei.
                                               
 

home | echipa | parteneri | vrei sa te implici? | | | | contact

 

Medicinainternationala.ro este un proiect

coordonat de:

Andra

Visan

  SUPORT

Andra este farmacista si crede in puterea fiecaruia de a invinge destinul. Ea insasi a facut-o. andra@medicinainternationala.ro

Aniela

Petrescu

  SUPORT

Aniela este studenta la medicina. aniela@medicinainternationala.ro

Andreea

Brinzoiu

  SUPORT

Andreea este absolvent de psihologie, si psihoterapeut in devenire. andreea@medicinainternationala.ro

Bogdan

Stanescu

  SUPORT

Bogdan este medic rezident. bogdan@medicinainternationala.ro

Claudia

Chelan

  SUPORT

Claudia este studenta la medicina. claudia@medicinainternationala.ro

Cornelia

Voiculescu

  TRADUCERI

Cornelia este interpret si traducator autorizat (engleza si germana).  cornelia@medicinainternationala.ro

Ionut

Stanimir

 
COMUNICARE

Ionut este specialist in comunicare si crede in puterea comunicarii de a crea legaturi intre oameni. ionut@medicinainternationala.ro

Maria

Pop

 
TRADUCERI

Maria este absolventa a Facultatii de Limbi Straine a Univ. Bucuresti si a unui master in studii interculturale. maria@medicinainternationala.ro

Raluca

Lomota

  SUPORT

Raluca a absolvit Academia de Studii Economice Bucuresti si in prezent studiaza medicina la Viena, urmandu-si visul. raluca@medicinainternationala.ro

Raluca

Lupoaie

  SUPORT

Ralu este studenta la medicina si fosta pacienta la un spital din Viena. Fara sa vrea, a cunoscut ambele parti ale baricadei si din ambele ipostaze a avut multe de invatat.. ralu@medicinainternationala.ro

Roxana

Vladila

  SUPORT

Roxana este asistenta medicala la radiologie. Viata i-a oferit o surpriza: a devenit ea insasi pacienta. O pacienta la care documentarea despre propria boala a devenit o a doua meserie. roxana@medicinainternationala.ro

Tiberiu

Tebeica

  SUPORT

Tibi este medic rezident anatomo-patolog si radio-amator de succes. tibi@medicinainternationala.ro

Tiberiu

Dinulescu

  SUPORT

Tiberiu este student la Facultatea de Medicina Dentara a Univ. de Medicina din Bucuresti. Tiberiu este deschis si comunicativ.  tiberiu@medicinainternationala.ro

Victor

Gugonatu

  IT

Victor is our IT-man. victor@medicinainternationala.ro

Vlad

Voiculescu

  COORDONARE

Vlad este economist, un pic de antreprenor si un pic de ong-ist. vlad@medicinainternationala.ro

URGENT

Cine ne sustine


 

 

 

 

 

 

 

 

 

quick links bottom image

 

Intrebari?
scrie-ne la info@medicinainternationala.ro

 

Pentru comentarii despre site
scrie-ne la it@medicinainternationala.ro

 

Copyright ©2009 StepStones. All Rights Reserved.